جلسه با وزیر محترم نیرو و مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی به صورت ویدئو کنفرانس
16/01/1399
جلسه ویدئو کنفرانس با وزیر محترم نیرو و دیدار نورزوی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با مدیران عامل شرکت های تولید برق به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، جلسه ویدئو کنفرانس دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو با مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان همدان در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای  همدان برگزار شد. همچنین جلسه ای دیگر با محسن طرزطلب در دیدار نوروزی با مدیران عامل شرکتهای تولید نیروی برق حرارتی در مورخ 16/01/1398 به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید، و ایشان اظهار داشت: لازم است همه پروتکل ها و دستور العمل های ابلاغ شده درباره پیشگیری از کرونا در شرکت های تابعه لحاظ گردد  تا مشکلی برای سلامتی کارکنان و خانواده های آنان ایجاد نگردد.

ایشان بر لزوم آمادگی حداکثری نیروگاه ها در خصوص پیک بار تابستان تاکید نمودند و فرمودند برای تامین برق مطمئن در سال جاری تمهیدات لازم اندیشیده شود زیرا ممکن است با افزایش مصرف برق بیش از آنچه در پیک  برق 98 مواجه بودیم،‌ روبرو شویم .انجام تعمیرات نیروگاهها مطابق با برنامه زمان بندی انجام گیرد که قبل از شروع پیک بار واحد ها در مدار تولید قرار بگیرند.

مدیرعامل شرکت برق حرارتی با تاکید مجدد بر  لزوم حفظ سلامتی پرسنل و خانواده های همکاران نیروگاه های حرارتی، تصریح کرد تولید برق در سال جاری از شرایط ویژه ای برخوردار است و ما تلاش می کنیم تا شرایط لازم را فراهم کنیم و قطعی برق نداشته باشیم.

مشاهده گزارش تصویری خبر