مراسم تکریم جناب مهندس مرادی و معارفه جناب مهندس حجت به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
26/12/1398
مراسم تکریم جناب مهندس مرادی و معارفه جناب مهندس حجت به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح
http://mofateh.tpph.ir/Lists/akhbar/Attachments/209/IMG_7400.jpg
 

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، در تاریخ 26/12/1398 مراسم تکریم جناب آقای مهندس مرادی و معارفه جناب آقای مهندس حجت به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح با حضور مدیران محترم عامل صنعت آب و برق برگزار شد و  در این مراسم جناب آقای مهندس داریوش حجت به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح منصوب گردیدند.

در آغاز مراسم جناب آقای مهندس مرادی ضمن بیان مختصری از تاریخچه تاسیس شرکت و پروژه های انجام شده، از همکاری صمیمانه و خالصانه سایر شرکت ها و عوامل تاثیر گزار بر موفقیت های حاصل شده در طی این مدت قدر دانی نمودند. ایشان همچنین انتخاب و انتصاب شایسته جناب آقای مهندس حجت را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت تبریک و برای ایشان از خداوند متعال آرزوی موفقیت و سربلندی به منظور خدمت رسانی  و انجام امور محوله در پیشبرد اهداف شرکت مسئلت نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس حجت نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فراوان جناب آقای مهندس مرادی، و تلاش های ایشان از بدو تاسیس شرکت تاکنون، از حسن  اعتماد شرکت برق حرارتی برای محول کردن این مسئولیت تشکر وقدردانی  نمودند. ایشان ابراز امیدواری نمودند که با توکل به خداوند متعال و به پشتوانه  این اعتماد و وحدت و همدلی کلیه همکاران شرکت تولید نیروی برق و شرکت مدیریت تولید برق شاهد کسب افتخارات و موفقیت های روز افزون در راستای اهداف شرکت باشیم.

مدیر عامل محترم جدید شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، همچنین مهم ترین برنامه های خود را تلاش در جهت تعامل با سایر شرکت ها، رسیدگی به امور کارکنان در زمینه های مختلف منابع انسانی و آموزشی، تلاش در جهت تولید حداکثری برق به خصوص در فصول گرم و در زمان پیک بار شبکه و اهتمام به ساخت داخل کردن قطعات نیروگاهی در جهت ایجاد اشتغال، رونق صنایع داخلی، کاهش وابستگی به سازندگان خارجی، ارتقاء دانش و تکنولوژی عنوان نمودند.

مشاهده گزارش تصویری خبر