برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح
05/06/1398
http://mofateh.tpph.ir/Lists/akhbar/Attachments/179/IMG_6652.JPG


به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح این مراسم با حضور یعقوب روحی مدیر کل حراست شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، قربانی معاون هماهنگی و امور حراست وزارت نیرو، مدیر حراست کل استان همدان، مسعود مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح و مدیران حراست شرکت های صنعت آب و برق استان همدان در محل نیروگاه شهید مفتح برگزار شد.

روحی مدیر کل حراست شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در این مراسم با اشاره به روزهای پایانی پیک تابستان و تقدیر از تلاش کارکنان نیروگاه ها در تولید انرژی پایدار گفت:

تمامی موفقیت های صنعت برق مرهون وفاق و همدلی تمامی کارکنان است.

وی با اشاره به اینکه حراست ها باید محور همدلی باشند افزود، شعار ما امر بمعروف و نهی از منکر است و همه مدیران باید در تحقق این شعار سهیم بوده و یار و یاور مجموعه حراست ها باشند.

مدیر کل حراست شرکت برق حرارتی تصریح کرد، رمز موفقیت هر سازمان همدلی ، اتحاد و مدیریت بر قلوب کارکنان است.

روحی در پایان ضمن تقدیر از زحمات محمد ساری مدیر پیشین حراست، برای حمید رضا الیاسی مدیر جدید حراست نیروگاه شهید مفتح آرزوی موفقیت کرد.

مسعود مرادی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، عبدالمجید دیناروند مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح، قربانی معاون هماهنگی حراست وزارت نیرو نیز در این مراسم بر نقش و جایگاه حراست تأکید کردند و در ادامه از زحمات محمد ساری تقدیر و برای حمید رضا الیاسی آرزوی موفقیت کردند.

حمیدرضا الیاسی مدیر جدید حراست نیروگاه شهید مفتح نیز در سخنانی گفت:

اولویت حراست مبتنی بر پیش بینی و پیش گیری است و حراست تلاش خواهد کرد به عنوان مشاوری امین برای مدیران و کارکنان ایفای نقش نماید و در مسیر پیشرفت سازمان همکاری نماید.

در خاتمه مراسم از خدمات ارزنده محمد ساری تقدیر و حمید رضا الیاسی به عنوان مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح معرفی گردید.


مشاهده گزارش تصویری خبر