آئین عملیات اجرائی پروژه احداث مخزن بتنی 5000 متر مکعبی پساب در نیروگاه شهید مفتح
14/02/1398

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، آئین عملیات اجرائی پروژه احداث مخزن بتنی 5000 متر مکعبی پساب در نیروگاه شهید مفتح با حضور، آقای مهندس عراقی معاون عمرانی استانداری همدان ، جناب آقای خجسته نماینده مردم شریف همدان در مجلس شورای اسلامی، دکتر مهدوی فرماندار کبودر آهنگ، ، مهندس مرادی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح و مهندس دیناروند مدیر عامل نیروگاه در مورخ 14/2/98 در محل نیروگاه شهید مفتح همدان  آغاز گردید.

در این مراسم، مهندس مرادی به تفصیل مدیریت پروژه و جزئیات آن را بیان و هدف از ایجاد آن را استفاده بهینه از پساب در اوج پیک مصرف و تابستان، و همچنین استفاده صحیح از پساب وارده به نیروگاه بیان نمودند.

آقای دکتر مهدوی نیز با بیان اینکه نیروگاه و فرمانداری کبودرآهنگ در تعامل با یکدیگر هستند و همچنین پاک کردن اذهان عمومی از مسئله فروچاله ها و عدم استفاده از منابع آب زیر زمینی با احداث این پروژه ها امکان پذیر است، از زحمات مهندس مرادی و مهندس دیناروند تشکر نمودند.

آقای خجسته نیز از این پروژه استقبال نمودند و خواهان استفاده از نیروهای داخلی جهت احداث مخزن شدند.

آقای مهندس عراقی نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته و مساعدت در جهت پیشرفت پروژه ابراز امیدواری کرد پروژه تا سال آینده به بهره برداری برسد. در پایان کلیه مدعوین از برج خشک واحد 1 و برج خشک در حال احداث واحد 2 نیروگاه شهید مفتح بازدید نمودند.


مشاهده گزارش تصویری خبر