بازدید مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از نیروگاه شهید مفتح .
02/12/1397

🔶 محسن طرز طلب مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در سفری یک روزه به همدان از نیروگاه حرارتی هزارمگاواتی شهید مفتح بازدید کرد.

🔷 به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی پس از این بازدید از پروژه های برج خشک واحدهای  1و2 از محل ورودی پساب تصفیه شده فاضلاب شهر همدان به نیروگاه دیدن کرد .

🔶️محسن طرزطلب در جریان این‌بازدید اظهار داشت:

همه با هم باید تلاش کنیم تا این پروژه به سرانجام برسد . این نعمت آب باید مدیریت شود و اگر توجهی در صرفه جویی آن نشود آیندگان ما را نخواهند بخشید  و اقداماتی از قبیل احداث پروژه اصلاح سیستم خنک کن نیروگاه یک امر ضروری است.

وی با اشاره به تلاش مدیریت و کارکنان نیروگاه در گذر موفق در پیک تابستان سالجاری و حفظ و نگهداری و نظم خاصی که در نیروگاه حاکم است ، تصریح کرد: 

طرح احداث سیستم خنک کن نیروگاه از اهمیت خاصی برخوردار است و با تمام توان حمایت و پیگیری خواهیم کرد تا این پروژه به سرانجام برسد . وی افزود: موضوع فروچاله ها و مصرف مازوت به طور جدی پیگیری خواهد شد .

مدیر عامل شرکت برق حرارتی خاطرنشان کرد:

کارکنان نیروگاه از توان و استقامت مثال زدنی برخوردارند و باید کمک کنند تا برمشکلات فائق آییم .

 طرزطلب اظهار امیدواری کرد: برج خشک واحد ۲ نیروگاه شهید مفتح برای تابستان سال ۹۹ به بهره برداری برسد .

🔸️مسعود مرادی، مدیر عامل شرکت تولید برق شهید مفتح  و مجری طرح سیستم خنک کن واحد 2(برج خشک) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت در نیروگاه های شهید مفتح همدان و نیروگاه گازی دورود شامل: اجرای پروژه های تعمیراتی ، ساختمانی ، قراردادها و تامین قطعات ، توضیحاتی در خصوص روند شکل گیری و تکامل شرکت از ابتدا تاکنون بیان نمودند.

 

 🔸️امیر نریمانی مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح نیز ضمن ارایه گزارش درباره اقدامات صورت گرفته در زمینه صرفه جویی در مصرف آب،اظهار داشت: 

 تهیه آب مقطر از پساب از جمله طرح هایی است که در دستور کار نیروگاه قرار دارد که ۵۰ درصد نیز پیشرفت داشته ایم .

مدیرعامل نیروگاه ابراز امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک بتوانیم به عنوان اولین نیروگاه از پساب تصفیه شده فاضلاب آب مقطر تهیه کنیم .

🔸️غلامرضا مهرداد، مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی تولید شرکت تولید برق حرارتی  نیز در جریان این ‌بازدید ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان این نیروگاه اظهار داشت: نیروگاه شهید مفتح با وجود گذشت یک ربع قرن از عمر خود دارای ثبت رکورد تولید است.

 مهرداد تصریح کرد : تعهد و تخصص کارکنان باعث شده که این نیروگاه با آمادگی کامل همانند یک نیروگاه جدید با بیش از ۹۹ درصد تولید در حال فعالیت است .

 وی اضافه کرد ، نیروگاه شهید مفتح در مقطعی قراردارد که لازم است برخی تعمیرات اساسی و تعویض قطعات بر روی واحدها صورت گیرد تا این نیروگاه بتواند برای ۲۵ سال آینده به تولید برق ادامه دهد .


مشاهده گزارش تصویری خبر